Pellet - taastuvenergia tänane päev

Pellet on ökoloogiline kütus ning selle kasutamine ei vähenda loodusressursse. Otse vastupidi, pelletit valmistatakse kvaliteetse puidu ülejäägist ja nii kasutatakse puit ära 100%.

Pellet - saastevaba ja loodussõbralik

Küttes meie Premium pelletiga, säästad keskkonda meie lastele, sest pelleti põlemisel väljub korstnast peamiselt vaid veeaur..

Premium küttepellet ja loomagraanul

Meie ettevõte toodab Teie vajadustele sobivaid kõrgekvaliteetseid pelleteid kütteks ning saepurugraanuleid loomadele.

Tutvu meie toodetega SIIT!
Kronopal OÜ poolt valmistatav naturaalne saepurugraanul loomadele on valmistatud kõrge surve all pressitud hoolikalt valitud saepurust ning höövlilaastudest. Tegemist on väga kvaliteetse tootega, mis muuhulgas ei sisalda puukoort, liimaineid ega kemikaale. 

Puistepellet loomadele sobib kasutamiseks hobusetallides, lautades ja näiteks ka loomaaedades. Samuti on pellet puistena menukas edasimüüjate seas, kes soovivad seda pakendada kliendipakendisse.

Kuidas müüakse?


Meie toodetud graanuleid loomadele väljastatakse tehasest tonni hinnaga ning seda saab transportida nii kaetud kalluriga kui ka suruõhuautoga.

Omadused 

  • 100% ökoloogiline toode!
  • 100% kiirelt biolagunev!
  • Ei sisalda kemikaale, liime ega puukoort!
  • Väga hea imamisvõimega!
  • Valmistatud eestimaisest puidust!

Spetsifikatsioon

OmadusVäärtus
Graanuli läbimõõt, mm     Ø 8 mm
Erikaal 630-735 kg/m3
Kättesaadavus tellimisel 
 

Hulgimüük ja tellimine

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
50 89162
KONTAKT