Premium pellet puistena

Kronopal OÜ poolt valmistatav Premium küttepellet on tehtud kõrge surve all pressitud saepurust. Tegemist on väga kvaliteetse tootega, mis muuhulgas ei sisalda puukoort, liimaineid ega kemikaale. Tänu sellele tekib pelleti põlemisprotsessi käigus väga vähe tuhka.

Oma toodangu valmistamisel kasutame ainult kuiva, ilma puukooreta höövlilaastu ja puhast saepuru. Selle tulemusena saame kvaliteetse, heleda värvusega puidugraanuli, mis on väga kõrge kütteväärtusega.
Just seetõttu on puidugraanul kõrgemini hinnatumaid küttematerjale Põhjamaades.

Pelletitega kütmine on peaaegu sama mugav kui kütmine õli või gaasiga. Meie klientideks on palju rahulolevaid eramaja omanikke, erinevaid edasimüüjaid kui ka suuremaid korterühistuid.

Eriliselt rahul on näiteks viljakuivatite omanikud, kuna võrreldes vedelküttega on pelletiga kütmine lausa üle poole odavam.

Kuidas müüakse?


Meie toodetud pelletit kütteks väljastatakse tehasest tonni hinnaga ning seda saab transportida nii kaetud kalluriga kui ka suruõhu- ning puhurautoga.

Premium pelletid puhur-imurautol

Omadused 

  • 100% ökoloogiline toode!
  • Heleda värvusega!
  • Kõrge kütteväärtusega!
  • Vähese jääktuhaga!
  • Valmistatud eestimaisest puidust!

Spetsifikatsioon

OmadusVäärtus
Graanuli läbimõõt, mm     Ø 6 või 8 mm
Erikaal 630-735 kg/m3
Kütteväärtus üle 4,7kwh/kg
Kättesaadavus tellimisel 

Premium klassi pelleti hind

Kokkuleppel

 

Hulgimüük ja tellimine

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
50 89162
KONTAKT